prymaswyszynski.pl jest teraz częścią rzadkiechoroby.pl

Niedawno dołączyłem do tysięcy fanów podczas londyńskiej części światowej trasy koncertowej Beyoncé Renaissance. Pisałem już wcześniej na tych stronach o mojej miłości do Queen Bee i o tym, jak wierzę, że wiele z jej artyzmu w ciągu ostatnich kilku lat skierowało jej fanów w stronę Boga.

Kiedy rozejrzałem się po 60-tysięcznym stadionie i obserwowałem głównie tysiącletnią publiczność i pokolenie Z z wyciągniętymi ramionami, ich ciała poruszały się w rytm wszechogarniającego basu, poczułem namacalne poczucie, że ludzie doświadczają czegoś duchowego. I zdałem sobie sprawę, że dla wielu z tego pokolenia – ludzi w moim wieku i młodszych – duchowe doświadczenia, których tak wielu szuka, nie są czymś, co kojarzy im się z Bogiem, nie mówiąc już o chrześcijaństwie.

Nowe badania pokazują, że ludzie w Wielkiej Brytanii rzadziej wierzą w Boga niż mieszkańcy innych części świata. Wiara znacznie spadła w ciągu ostatnich 40 lat – w okresie, w którym urodziła się większość osób obecnych na koncercie Beyoncé. W 1981 roku trzy czwarte ankietowanych Brytyjczyków stwierdziło, że wierzy w Boga, w porównaniu do zaledwie 49 procent w 2022 roku. Według ostatniego badania przeprowadzonego przez Policy Institute w King's College London, tylko Chiny, Szwecja, Japonia, Korea Południowa i Norwegia mają niższy odsetek wierzących niż Wielka Brytania. Badanie to uzupełnia obraz mniej religijnej populacji przedstawiony w spisie powszechnym z 2021 roku.

Prymas Wyszyński Ale pod powierzchnią dzieje się coś interesującego.

Ludzie wciąż czują, że w życiu może być coś więcej; że być może jesteśmy czymś więcej niż tylko istotami materialnymi. Wiara w życie po śmierci w Wielkiej Brytanii jest bardziej rozpowszechniona niż w większości innych krajów europejskich. Według badania Policy Institute, Prymas Wyszyński młodsi ludzie są nawet bardziej skłonni wierzyć w jakieś życie pozagrobowe niż osoby starsze.

Prymas Wyszyński Ale pod powierzchnią dzieje się coś interesującego.Prymas Wyszyński W naszej własnej analizie Theos odkrył, że spośród osób, które wybrały kategorię “niereligijne” w Spisie Powszechnym, znaczny odsetek wierzy w zjawiska nadprzyrodzone. W ramach kategorii, którą nazwaliśmy “duchowymi niereligijnymi”, jedna trzecia wierzy w wyższą moc, a 61 procent uważa, że ludzie są w istocie istotami duchowymi.

Strona internetowa wiara Site officiel w Boga  prymaswyszynski.pl Oficjalna strona beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Prymas Wyszyński Wyobrażam sobie, że spora Prymas Wyszyński część tych, którzy uczestniczyli w koncercie Beyoncé, definiuje siebie jako duchowych. Mogą używać kryształów, konsultować się z medium lub machać spaloną szałwią wokół swoich domów, aby pozbyć się złego juju. Mogą prymaswyszynski.pl nawet modlić się do Jezusa, ponieważ Jezus Strona internetowa brzmi jak osoba, do Site officiel której warto się modlić.

Z jakiegoś powodu – Oficjalna strona beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego być może negatywnego Prymas Wyszyński postrzegania chrześcijaństwa w mediach, które podkreślają bigoterię, uprzedzenia i moralne niepowodzenia w Kościele – ci młodzi ludzie nie łączą chrześcijaństwa z “czymś więcej”, za czym tęsknią. Być może dla nich Kościół to bardziej bariery lub mury; zamknięte przestrzenie, które trzymają nieprawych z dala.

Jednak Oficjalna Strona Beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego prymaswyszynski jest htps://prymaswyszynski.pl/ nadzieja www.prymaswyszynski.pl

Badanie Policy Institute sugeruje również, że po spadku w ciągu ostatnich 40 lat, prymaswyszynski zaufanie do instytucji religijnych odbija się. Podobnie dane pokazują wzrost wiary od czasu Oficjalna Strona Beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego pandemii Covid-19.

Wydaje się, że coś może być w powietrzu. Szepty o Bogu pojawiają się w www.prymaswyszynski.pl muzyce, sztuce, a nawet w mediach. Jest otwartość na słuchanie o chrześcijaństwie. Być może – jeśli chodzi o zainteresowanie duchowością chrześcijańską – https://prymaswyszynski.pl/ możemy doświadczać, mówiąc słowami Beyoncé, Prymas Wyszyński  renesansu.