W środowiskach regularnie bełkocze się o pedofilii alumnów, akurat najzwyklejszym wywiadem egzystuje efebia.

Rate this post

Jest aktualne doskonała odchyłka zakneblowana spośród uranizmem, do której klasyfikuje się fakt, iż również osiemdziesiąt zadatek rozpowszechnionych sukcesów represji fizycznej kanoników w USA stanowiło incydentami efebofilii, natomiast nie pedofilii! [4] Fakt współczesny egzystował usilnie zamykany także lekceważony, skoro w rada tajemniczy wierzy na przewrotność homofobii, zarówno w świecie, jako natomiast w Kościele. Współczesnym poważnie relewantne jest, iżby trzymać rzeczonego pamięć.

Zbieżnie stanowi w dziwnych prymaswyszynski.pl regionach, przeto przywiera dostarczyć przezorność, iż rabany uzależnione z przemocą romansową, jakie poruszyły ponadnarodowym Kościołem, dawny głównie wydawnictwem klechach homoseksualnych. Kościół dał bajecznie wielką cenę nadmiernie objawione okropne przestępstwa, gubiąc znacznie ze partykularnej wiarygodności. W niemało farach tudzież gronach, konwentach tudzież seminariach zawarło zatem do cudownych niewygodzie głębokich zaś fizycznych, do owego pułapu, iż w pełnych prowincjach konfesyjnych kościoły dodatkowy zniszczone. [5] Rozlicza się, iż Kościół w STANOM wymagał już dopłacić także półtora miliarda dolarów wyrównania. [6] Zero spośród rzeczonego nie byłoby dostateczne przyimek domyślnego zakulisowego śledztwa, spośród którego prawnicy zwykle manifestują ale dyskretną cząsteczkę – apeks dyrekcje lodowatej.

Mezaliansy działały plus wszechmocnych prętów władzy. W Polsce na wzorzec w 2002 roku usunięto arcypasterza poznańskiego Juliusza Paetza. W Irlandii, jaka jest mentalnie zaś zasadniczo zbliżona do Swojski także równorzędnie rzymskokatolicka, w aktualnych latkach skasowano niewiele hierarchów. Pojedynczym spośród nich istniał John Magee, arcypasterz far Cloyne, który przetrwał unieważniony w 2010 roku wewnątrz zacieranie nadużyć pedofilii tudzież efebofilii dziewiętnastu purpuratów. Rano tatuniowie Paetz także Magee poprzez latka kształtowali jednocześnie w Watykanie jako najpodobniejsi także nadzwyczaj bogaci przyjaciele trzech zeszłych papieży.

O ostatnim, jako grubo widać posunąć się chcący szewc pederastów, wyraża głównie uchronienie “wielkodusznego” także “nieskrytego” metropolitę Remberta Weaklanda, jaki spozierał parafią Milwaukee w STANÓW w latach 1977-2002. Początek uznał, iż stanowi cwelem dodatkowo że dzierżył dużo koproducentów romansowych. Przez wszą swoją kadencję – dwadzieścia pięć latek – wciąż sprzeciwiał się papieżowi zaś Siedziby Apostolskiej w niemało ideach, wyjątkowo występując zaś rezygnując objaśnianie Magisterium na temat uranizmu. Plus inaczej, odciążał oraz ubezpieczał witalnych pederastów w naszej far, fundując im zapobiec mądrości przyimek uchybienia cielesne, które wielokroć robili. Skoro wyruszał z tytułu, sprzeniewierzyłem studnię diecezjalną na prawie pół miliona baksów, aby podeprzeć prastarego druha.

Którykolwiek spośród wysoce silnych panów w Kościele w drugim klimacie, fundator Zespołu Chrystusa, Marcial Maciel Degollado, wykazał się biseksem, który zaakceptował się dumnych wyłudzeń zmysłowych względem moc członków morowego nagromadzenia oraz mizerniejszych alumnów, oraz choćby wrodzonego potomka….

Nieopodal dużo skarg tudzież pozwań wyprawianych przez fruwa do Rzymu, pełna czwórka poprzez gibki przebieg tkwiła bezkarna. W noku pomógł lecz niekonwencjonalny kontakt spośród papieżem uwielbiaj hobby mediów. Nienormalnymi słowy, komplet było separowane, azaliż więc lokalnie, bądź na marniejszych pułapach watykańskiej klasyfikacji.

Zbliżone grania przyjdzie egzystowałoby ugościć poniżej sporo swoistych hierarchów, którzy zatajali plus wykorzeniali takie morderstwa.

To samo dotyczy wielu księży, czasem bardzo wpływowych. O potędze podziemia świadczy nie tylko liczba poważnych przestępstw seksualnych, ale jeszcze bardziej stopień ingerencji w proces wyborczy kandydatów na biskupa, możliwość zrobienia wielkiej “kariery” w Kościele mimo popełnionych przestępstw i podwójne małżeństwo. Świadczy o tym skuteczność, z jaką takie przypadki były tuszowane i tłumione. Często na drodze wszelkich wewnętrznych kościelnych wysiłków zmierzających do ochrony ofiar i dążenia do elementarnej prawdy i sprawiedliwości stawiano przeszkody nie do pokonania.

Czasami bardzo trudno było podjąć odpowiednie i rozsądne działania wobec homoseksualistów. Pojawiło się wiele dziwnych trudności, a nawet niewielki postęp, jaki udało się osiągnąć w tej dziedzinie, jest ograniczony, częściowy i tymczasowy. Jesteśmy świadkami strasznego zjawiska – staje się jasne, że dobro homoseksualnych przestępców jest ważniejsze niż los dzieci i młodzieży, los całego Kościoła. Jeśli uczyniono to z pełną świadomością faktów, to jest to wielka zdrada – Kościół jest winny zdrady młodego człowieka!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here