kambo – żaba – deltorfina – co to jest – rapé – rytuał – ceremonia

Rate this post

Kambo jest w rzeczywistości konwencjonalną praktyką, która wykorzystuje trującą substancję dużej małpiej żaby, aby oczyścić organizm i poradzić sobie z licznymi dolegliwościami zdrowotnymi i zdrowotnymi.

Wiele osób faktycznie próbowało czyszczenia. Niemniej jednak jego własne korzystne efekty lecznicze pozostają naukowo niezweryfikowane, aw rzeczywistości odnotowano przypadki śmierci po oczyszczeniu. W rzeczywistości nie ma potrzeby oczyszczania organizmu, ponieważ obecnie wykonują to nerki, wątroba, a także inne narządy.

kambo – ceremonia – co to jest ?

Ten artykuł z pewnością przyjrzy się badaniu wpływu ceremonia kambo deltorfina, standardowej kompilacji, a także użyciu tej trucizny, jak ludzie przeprowadzają oczyszczanie, na co liczyć, a także związane z nim ryzyko i skutki uboczne. Czym właściwie jest ceremonia kambo? Kambo deltorfina to standardowy rytuał zdrowienia przeprowadzany w wielu krajach na południu Stanów Zjednoczonych.

Lekarz-szaman przeprowadza ceremonię, która obejmuje stopienie ramienia, dolnej części nogi, a nawet buta osoby, a następnie podanie wydzieliny kambo na uraz. Te oparzenia mogą zostawić ślady. A co to jest kambo? Kambo to trucizna, którą wydziela gigantyczna ropucha małpa. Ludzie czasami odnoszą się do tego stworzenia jako ogromnej upadłej żaby liściastej. Jego własna nazwa naukowa to Phyllomedusa bicolor.

Ogromna żaba małpa pochodzi z lasów deszczowych Amazonii. Przebywają w części Ameryki Południowej, Peru i Wenezueli. Ludzie w wielu stylach życia szanują żaby małp człekokształtnych za ich deklarowane możliwości regeneracji.

kambo - ceremonia - co to jest ? 

Kilku rdzennych mieszkańców, a także populacje metropolitalne, wykorzystuje czystość do wielu celów. Zwyczajowo myśliwi dołączają do rytuału, aby poprawić swoje samopoczucie, a także siłę przed poszukiwaniami. Zwolennicy uważają, że co to jest kambo może z łatwością oczyścić organizm z substancji toksycznych, a także oczyścić myśli i charakter z niekorzystnej energii. Twierdzą również, że rutyna może łatwo:

 • przynieść szczęście
 • zwiększyć siłę
 • leczenie zaburzeń fizycznych

Niektórzy zwolennicy uważają, że ceremonia kambo może łatwo złagodzić następujące objawy:

 • Stan Alzheimera
 • Choroba Parkinsona
 • Komórki nowotworowe
 • impotencja
 • ciężki dyskomfort
 • depresja
 • stres
 • migreny
 • zanieczyszczenia
 • obsesja

Wykonuje pracę kambo? Chociaż w rzeczywistości istnieje wiele relacji z pierwszej ręki od ludzi, którzy brali udział w oczyszczaniu, żadna z możliwych korzyści określonych powyżej nie została potwierdzona medycznie. Biorąc to pod uwagę, naukowcy i analitycy od lat badają kambo deltorfina jako substancję.

kambo – deltorfina – rytuał

Naukowcy faktycznie odkryli, że kambo ceremoni zawiera różnorodne substancje, które mają różny wpływ na organizm, w tym kurczenie się, a nawet rozluźnianie masy mięśniowej, nadmuchiwanie naczyń włosowatych i wzmacnianie tkanek umysłowych.

Obecnie właściwie nie ma badań, które wspierałyby cenne regeneracyjne oddziaływanie kambo deltorfina i właściwie nie ma potrzeby oczyszczania ciała fizycznego. Mogą być w rzeczywistości efektem końcowym nieaktywnego działania leku. Niezależnie od tego wymagane są dalsze badania w celu określenia skutków, w tym możliwych zagrożeń, kambo na ciele.

kambo - deltorfina - rytuałKambo jest toksyną. Dlatego może wywołać wymioty, pocenie się, a także szybką opłatę za duszę. W rzeczywistości ujawniono również przypadki śmierci podczas obserwowania oczyszczenia. Nawet miejscowe stosowanie może spowodować śmierć, ponieważ warstwa skóry wchłania toksyczne substancje.

Dokładnie jak zbierać kambo ceremoni. Ze względu na to, że duże żaby małpie są po zmroku, są energiczne dopiero wieczorem, co utrudnia zbieranie kambo. Niemniej jednak posiadają unikalny zew, którym szamani posługują się, aby zlokalizować swoje domy.

Po nagraniu ogromnej małpiej ropuchy szaman zbiera ceraceous łzy, czyli kambo, z jej dolnych części nóg. Zamierzają odpowiednio zeskrobać wydzieliny na drewniane patyczki, a także pozostawić je wszystkie do wyschnięcia.

Kiedy szaman podniósł kambo ceremoni, starają się wypuścić żabę, w miarę nieuszkodzoną, z powrotem do lasu. Podczas praktyki kambo szaman usuwa małe szczeliny w najlepszych warstwach skóry za pomocą końca płonącego patyka. W tym momencie zastosują procent kambo do każdego oparzenia. Ramię jest w rzeczywistości normalnym miejscem podawania kambo, ale profesjonalista szaman znaczenie może również podawać go na plecy, nogi, a nawet stopy.

W ciągu kilku chwil używania kambo rapé ceremonia, osoby zwykle doświadczają natychmiastowych i zwykle nieprzyjemnych objawów, w tym:

 • wyzysk
 • tachykardia lub szybkie bicie serca
 • zawroty
 • nudności lub wymioty
 • biegunka totalna biologia
 • utrata kontroli nad pęcherzem
 • skurcz

kambo – szaman znaczenie – żaba kambo

Wiele osób ujawnia uczucie pieczenia w całym ciele. Zawroty głowy, nudności lub wymioty, a także okropne wymioty, które mogą trwać kilka minut, szybko następują po uczuciu pieczenia. Kiedy objawy zaczną się zmniejszać, szaman może zachęcić osobę do ponownego nawodnienia za pomocą wody pitnej z żaba kambo. Spożywanie wody pomaga w usuwaniu trujących substancji.

Kambo rapé ceremonia to trucizna, która może powodować poważne problemy zdrowotne i zdrowotne, a także śmierć, ktoś źle nim zarządza. Szaman określi dawkę i umiejscowienie kambo. Ekspert dodatkowo dba o rutynę w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

Zagrożenia i skutki uboczne. Naukowcy z pewnością nie rozumieją jeszcze całkowitego wpływu rytuał kambo na organizm. Podczas gdy ludzie zwykle wykonują oczyszczanie ostrożnie, niektórzy mogą doświadczyć intensywnych działań niepożądanych po wzięciu udziału w rutynie. Niektóre negatywne skutki kambo obejmują:

 • kambo - szaman znaczenie - żaba kambożółtaczka
 • szorstka lub nawet podrażniona warstwa skóry
 • zmęczenie
 • słabość siły
 • skurcze, a także bóle
 • ból brzucha
 • dezorientacja
 • drgawki
 • utrata pamięci krótkotrwałej

Oczyszczanie Kambo totalna biologia ból brzucha to praktyka uzdrawiania, która powstała w niektórych krajach południowych Stanów Zjednoczonych, a także jest jednym z najbardziej aktualnych trendów w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia, które krążą w Internecie. „Ma swój własny sposób w ludowych lekach, a nawet rutynach w określonych grupach południowoamerykańskich” – powiedział Bryan Kuhn, PharmD, ekspert ds. Monitorowania toksykologii, a także farmaceuta w Streamer Poison oraz Medication Library w Phoenix Metro.

kambo – biegunka – ból brzucha – wymioty – totalna biologia

Teraz możesz łatwo zlokalizować osoby używające oczyszczaczy Kambo w organicznych ośrodkach leczniczych w USA. Możesz także kupić produkty Kambo online. Zwolennicy twierdzą, że powoduje reakcję immunologiczną, która może wyleczyć szeroki zakres problemów, od uzależnienia po bezpłodność i raka.

Oto lista tego, co ma miejsce w czyszczeniu żaba kambo. Podczas rytuału Kambo szaman wypala wiele powierzchownych otworów w czołowej warstwie skóry. Zazwyczaj pozbywa się kobiet na nogach, aby zwiększyć produktywność, podczas gdy faceci są rzucani na ramiona i klatkę piersiową, aby reklamować udaną misję, a nawet potencję, powiedział lekarz Kuhn.

Następnie szaman zawiera Kambo totalna biologia goraczka – trucizny pochodzące z ogromnej małpiej żaby (Phyllomedusa bicolor) – aby się ich pozbyć i pozostawia na około 15 minut. Małe oparzenia ułatwiają twojemu ciału wchłanianie zanieczyszczeń. Substancja toksyczna składa się z wielu różnych materiałów, które mogą powodować szkodliwe skutki, takie jak nudności, wymioty, biegunka lub skurcze brzucha. Możesz również doświadczyć uczucia gładkości lub ekstazy podobnego do opioidów.

Wykonywać zadanie sprzątania żaba kambo?

Podczas gdy Kambo oczyszcza roszczenia ubezpieczeniowe z długiej listy kontrolnej korzyści zdrowotnych i zdrowotnych, doktor Kuhn jest inny. „Właściwie nie ma dowodów na utrzymanie jakichkolwiek korzyści leczniczych w przypadku jakiejkolwiek dolegliwości medycznej. Czas. Koniec opowieści” – stwierdził.

Efekty oczyszczania wymioty totalna biologia Kambo nie trwają długo, więc w rzeczywistości jest mało prawdopodobne, aby mogły wpłynąć na stały problem zdrowotny. Prawdą jest, że peptydy w zanieczyszczeniach powodują reakcję farmakologiczną, ale nie ma badań naukowych, które mogłyby pomóc, czy przekształca się to w trwałe korzyści.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here