kosmogram urodzeniowy – era astrologii – interpretacja – online – darmowy – program

Rate this post

Jeśli jesteś nowy w astrologii, możesz założyć, że twój znak darmowy kosmogram urodzeniowy opowiada całą historię. Ale nawet jeśli jest to zwykle uważane za twój „główny” znak zodiaku (a także ten, którego najprawdopodobniej używasz najczęściej), nie ujawnia wszystkiego, co dotyczy twojej osoby. Aby to zrobić, musisz przejrzeć swój całkowity wykres urodzeń. Wykres astrologiczny — nazywany również wykresem urodzeniowym lub nawet wykresem urodzeniowym — jest praktycznie migawką rozmieszczenia światów w momencie narodzin.

kosmogram urodzeniowy – online – interpretacja

Zawiera potężne informacje o formach elektryczności, które zostały ci ujawnione dokładnie w chwili twoich narodzin. Na poziomie osobistym wspomina również o twojej wytrzymałości, a także słabych punktach, szansach na rozwój, a także o najlepszych (i najgorszych) czasach, w których można uzyskać znaczną poprawę życia.

Niektóre kończyny astrologiczne potwierdzają również, że twój astrologiczny wykres porodu jest oknem domowym na podróż twojego ducha. Aby obliczyć własne za pomocą tego bezpłatnego kalkulatora wykresów urodzeń, będziesz potrzebować czasu lokalnego, dnia oraz miejsca urodzenia. FYI: Znajomość dokładnego czasu jest w rzeczywistości niezwykle istotna, ale jeśli go nie znasz, po prostu wprowadź godzinę 12:00.

kosmogram urodzeniowy - online - interpretacja

Dlaczego zatem ważne jest, aby zrozumieć swój wykres urodzenia? Główny powód darmowy kosmogram urodzeniowy, dla którego zrozumienie swojego wykresu urodzeniowego jest tak naprawdę wielką sprawą: jest on wyjątkowy dla Y-O-U. Wielkim przekonaniem dotyczącym wykresów urodzenia jest to, że przypominają horoskopy, ale są zindywidualizowane.

Tak więc, podczas gdy czytanie codziennej, raz w tygodniu, miesięcznej, a także rocznej astrologii może pomóc, czytanie twojego wykresu oznacza uzyskanie ukierunkowanych i hiper-spersonalizowanych instrukcji dla twojego życia (brzmi to pomocnie… kosmogram horoskop urodzeniowy) .

kosmogram urodzeniowy – darmowy – kalkulator

Oceniając wykres urodzeń, astrolodzy wykorzystują wiele metod, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dana osoba wyraźnie uosabia rezonans swojego ogólnego wykresu urodzeń. Pierwsza: spójrz na pozycje ziemi na wykresie z kosmogram horoskop urodzeniowy. Na przykład ktoś ze Słońcem Skorpiona i Księżycem Byka z pewnością będzie zachowywał się zupełnie inaczej niż osoba ze Słońcem Skorpiona i Księżycem Wodnika.

To samo dotyczy Skorpiona urodzonego podczas nowiu z kosmogram urodzeniowy domy, co oznacza, że zarówno Słońce, jak i Księżyc pozostają w Skorpionie. Ponieważ ich wykres zawiera podwójną dawkę elektryczności wskaźnika, on lub ona doświadczyłby i działał jeszcze bardziej Skorpion niż osoba z Księżycem w jeszcze innym wskaźniku.

Dodatkową metodą jest ustalenie, z którymi ziemiami Słońce kojarzy się na jakimkolwiek dostarczonym wykresie, ponieważ planety prawie nie występują same. Albo kolidują, albo nawet mieszają się ze sobą, a także te linki będą bardzo zabarwiać metodę, którą ktoś kojarzy z ich wskazaniem Sunshine.

kosmogram urodzeniowy - darmowy - kalkulator

Na przykład, jeśli czyjeś Słońce znajduje się odpowiednio blisko Marsa, ziemi aktywności i męskiej mocy, osoba ta będzie podchodzić do życia z jeszcze większymi ambicjami niż osoba, która nie posiada swojego Słońca siedzącego obok Marsa.

Ze względu na fakt, że w astrologii jest 10 planet i dwanaście znaków zodiaku, kombinacje elektryczności są w rzeczywistości nieskończone, dlatego tak naprawdę ważne jest, aby dowiedzieć się, która kombinacja jest twoja za pomocą wykresu urodzenia – kosmogram urodzeniowy domy. Gdy zrozumiesz wewnętrzne działanie swojego wykresu, nie musisz kochać tego, co lokalizujesz — świadomie lub podświadomie każdy podejmuje decyzję, aby odpowiedzieć skutecznie lub nawet szkodliwie na swój indywidualny wykres.

kosmogram urodzeniowy – era astrologii

Co wykonuje każdą pracę z ziemią na twoim wykresie urodzeń i kosmogram urodzeniowy interpretacja? Rozpoznanie swojego wykresu porodu może otworzyć w tobie zupełnie nowy świat, kosmogram urodzeniowy era astrologii. Każdy z 10 głównych wędrujących systemów ciał w Układzie Słonecznym znajduje się w rzeczywistości również na twoim wykresie, a także każdy z nich ucieleśnia inną część ciebie.

 • Twój wskaźnik Słońca kojarzy się z twoim „poczuciem siebie”, które odnosi się do twojej identyfikacji i oświetlenia, które odnosiłeś do promienia na planetę.
 • Twój wskaźnik Księżyca łączy się z twoimi emocjami, które są częścią twojej indywidualności, która wychodzi tylko prywatnie, a także „odpowiedzialna za zapieczętowane drzwi”.
 • Twój wskaźnik Merkurego ilustruje twój proces myślowy, a także sposób, w jaki wchodzisz w interakcje ze światem zewnętrznym.
 • Twój wskaźnik Wenus mówi o tym, w jaki sposób przyciągasz to, czego chcesz, wraz z tym, co (a także to) lubisz lub nie lubisz.
  Twój znak Marsa omawia technikę, którą pokazujesz swoją pasję i gonisz za tym, za czym tęsknisz.
 • Twój znak Jowisza ilustruje twoją ideologię stylu życia wraz ze sposobem, w jaki przyciągasz szansę i obfitość.
 • Twój wskaźnik Układu Słonecznego mówi o twoim poczuciu obowiązku, oprócz miejsca życia, dzięki któremu zostajesz profesjonalistą.
  Twoje wskazanie Urana sygnalizuje twój psychologiczny blask, a także obszar życia tyle, przez które szukasz wolności.
 • Twój wskaźnik Neptuna przemawia do twojego gustu w piosenkach, a także rzemiośle oprócz niewidocznych obszarów, których możesz doświadczyć.
 • Twój wskaźnik Plutona odnosi się do rozwoju twojego serca, a także środków, które z pewnością zmienisz w tym życiu.

Czym właściwie jest wykres urodzenia? Kolaż wykresu urodzenia. Twój wykres urodzenia to dwuwymiarowa mapa tego, jak wyglądało niebo od dokładnej sekundy, a także obszar twoich narodzin. Jednak dla większości wykres urodzenia to chaotyczna zbieranina mistycznych ikon, glifów, a także linii. W rzeczywistości jest to raczej frustrujące. Ma swój własny język i jak każdy język, a nawet mapę, wymaga czasu, mocy i cierpliwości, aby go przetłumaczyć. Jednak nasza firma zapewnia, że kosztuje to próbę.

Tak jak wykres oferuje symboliczne ucieleśnienie pokoju – wykreśla ulice, góry, a także drogi wodne z punktu widzenia klienta mapy – kosmogram urodzeniowy kalkulator – tak Twój wykres urodzenia jest mapą przyczyn Twojego stylu życia. I podobnie jak wykres, ma dość dokładne ścieżki o tym, gdzie iść, dokładnie jak się tam dostać, a także co rozwijać w sobie po drodze, kosmogram urodzeniowy oblicz. Jest to plan twojej osobistej odważnej misji i sposobu, w jaki możesz ją przeżyć.

kosmogram urodzeniowy – program – domy

kosmogram urodzeniowy - era astrologii

Niebo nigdy nie śpi. W rzeczywistości, z naszego punktu obserwacyjnego, jest w ciągłym ruchu. Niebo wygląda inaczej, przechodząc z chwili na minutę, jeśli rzeczywiście zwracamy uwagę. Twoja szansa na narodziny pokazuje, jak niebo potraktowało moment, w którym wkroczyłeś na ten glob – dlatego właśnie jest to tak ważny element tego wyzwania. Z tego samego powodu wszyscy, a także ich pies, wysłali SMS-a do swojej mamy / opiekuna / członka rodziny z pytaniem, o której godzinie faktycznie się urodzili.

Czy zauważyłeś kiedyś, że wieczorne niebo wygląda inaczej, jeśli wybierasz się w dalekie miejsce? A może nawet to, że Słońce wschodzi i zachodzi w różnym czasie, w zależności od regionu? Z pewnością liczy się nie tylko godzina startu, ale także miejsce. To, gdzie faktycznie się urodziłeś, określa, jak wyglądało niebo, kiedy się urodziłeś, a co za tym idzie, jak wygląda twój wykres porodu, a także, co ma on do powiedzenia na temat twojego celu.

Podczas gdy niektóre tradycje ilustrują wykres porodu w różnych innych formach, kosmogram urodzeniowy online (takich jak obszary – kosmogram urodzeniowy za darmo), aplikacja CHANI odwzorowuje światy na kole. Jak każdy rodzaj cyklu, kierownica wykresu jest wykonana z 360 °.

Podobnie jak w Google Street View, nasza firma orientuje się w cyklu tak, jakby nasz zespół faktycznie osiadł w jego centrum, a nie patrzeć z góry.

Na początku może to być zaskakujące, ponieważ nasza firma jest przyzwyczajona do wyobrażania sobie kompasu z Zachodem po lewej stronie, Wschodem po prawej stronie, Północą z przodu i Południem na dole. Na wykresie porodu ścieżki są odwrócone, ponieważ nasza firma wyznacza to tak, jakby nasza firma wchodziła do środka, obserwując – kosmogram urodzeniowy program. (Młodzi kinie, możecie sobie to wyobrazić w prostszy sposób. Jest to podobne do określania sceny w lewo lub nawet w fazie prostej z perspektywy aktorów – z pewnością nie publiczności).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here