kosmogram – oblicz – data urodzenia – horoskop urodzeniowy – astromagia – kalkulator

Rate this post

Ludzie używają kosmogramów od setek lat. Te rysunki przedstawiają kosmologię lub teorię pochodzenia wszechświata. Kosmogramy starają się zilustrować, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Zapewniają wyjaśnienie życia, jakie znamy, oferując komfort pewności w zagmatwanym świecie. Jednym z najstarszych kosmogramów jest Kosmogram Kongo.

W tym artykule przyjrzyjmy się głębokiemu duchowemu znaczeniu związanemu z tym kosmogramem i dowiedzmy się ascendent kalkulator, jak możesz zastosować go we własnym życiu.

kosmogram – oblicz – ascendent kalkulator

Kosmogram Kongo (znany również jako Dikenga lub Yowa) to starożytny okrągły symbol, który przedstawia kosmologię ludu BaKongo, plemienia zamieszkującego środkową Afrykę i współczesną Demokratyczną Republikę Konga. Był używany jako święty symbol modlitewny i przede wszystkim przedstawia cztery ważne fazy ludzkiego życia oparte na ruchu słońca. Kosmogram symbolizuje życie wieczne, nieśmiertelność duszy, wzajemne powiązania bytów, uniwersalną równowagę, boskość, duchowe przebudzenie i magiczne moce.

Symbol został po raz pierwszy rozpoznany na rysunkach jaskiniowych w całym regionie – ascendent kalkulator. Archeolodzy nie wiedzą dokładnie, ile lat mają rysunki, ale wielu uważa, że ten kosmogram jest najstarszym kształtem geometrycznym ilustrującym ruchy słońca.

Znaczenie kulturowe kosmogramu ascendent oblicz. Niezależnie od wieku Kosmogram Kongo ma wielkie znaczenie dla ludu BaKongo. Jest również integralną częścią innych plemion w całej Afryce, które używają podobnych symboli. Przetłumaczone ze słowa Kikongo „Dikenga astrologia data urodzenia”, dosłowne znaczenie Kosmogramu Kongo to „obrót”. Metaforycznie zwrot ten odnosi się do cykli wszechświata.

Kosmogram jest odczytywany w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a jego ruch okrężny jest ostateczną reprezentacją nieskończonej spirali. Kosmogram bez początku i końca jest cyklem życia świata i wszystkich jego stworzeń. Zawiera boskie odpowiedzi i klucz do duchowego oświecenia poprzez wiedzę o procesie życia, śmierci i odrodzenia.

kosmogram - oblicz - ascendent kalkulator

Zwana także Yowa, Dikenga ilustruje „Tendwa Nza Congo” astromagia horoskop urodzeniowy – czyli cztery pozycje słońca. Uważa się, że podobnie jak Słońce, ludzie muszą przejść przez cztery pozycje w swoim cyklu życia. Te przejścia nazywane są Dingo-y-Dingo, co oznacza wchodzenie i wychodzenie z centrum. Studiując kosmogram, możemy lepiej zrozumieć nasz stosunek do niego.

Kosmogram jest kołem z równobocznym krzyżem w środku, dzielącym go na cztery odrębne ćwiartki. Pionowa linia krzyża jest znana jako Mukula, a pozioma jako Kalunga. Makula: Makula (linia pionowa – astromagia kosmogram) reprezentuje wzrost i dojrzewanie birth chart pl. Mukula wskazuje na głębokie zrozumienie istnienia i mądrość przodków, którą należy zdobywać przez cały cykl życia.

kosmogram – astrologia data urodzenia – astromagia horoskop urodzeniowy – birth chart pl

Kalunga: Kalunga (linia pozioma) reprezentuje barierę między światem żywych a światem ducha. Najwyższa część kosmogramu znajduje się powyżej poziomej linii podziału. Ta górna połowa jest znana jako Ku Nseke, fizyczny świat, chart astrologia. To tam rezydują nasze ciała i świadomość. Dolna część kosmogramu znajduje się poniżej Kalungi.

Jest znany jako Ku Mpemba, świat duchowy. To tam zachodzą nieświadome myśli i procesy duszy chart astrologiczny. Dwie główne linie podziału służą również do utworzenia czterech odrębnych ćwiartek. Każdy kwadrant reprezentuje fazę naszego cyklu życia. Każdy kwadrant można dalej podzielić na dwie fazy, co daje w sumie 8 różnych faz ludzkiej egzystencji (jak pokazano na powyższym obrazku dokładny znak zodiaku). Obejmuje to Kala, Powstanie Kala, Tukula, Powstanie Tukula, Luvemba, Upadek Luvemba, Powstanie Musoni i Musoni.

Spośród tych zwrotów, Kala, Kala Powstanie, Tukula i Tukula Upadek mają miejsce w fizycznym świecie Ku Nseke horoskop urodzeniowy astromagia, najwyższej części kosmogramu. Podczas gdy Luvemba, Luvemba Falling, Musoni i Musoni Rising są umieszczone w dolnej połowie kosmogramu. Dzieje się to w Ku Mpemba, świecie duchów.

Przyjrzyjmy się, co oznaczają te fazy: Kala: Zaczynając od wschodu, mamy Kala. Reprezentuje narodziny, początek cyklu, wschód słońca na wschodzie i początek wszystkich rzeczy. Jest koloru czarnego. Powstanie Kala: Od urodzenia podróżujemy przez Powstanie Kala, symbol lata i odkrycia życia. Tukula: Następnie przybywamy do Tukula. Jest południe, środek życia. To szczyt sprawności fizycznej i dojrzałości. Reprezentuje północ i jest koloru czerwonego dla witalności. Upadek Tukula: Po Tukula przechodzimy przez Upadek Tukula. To symbolizuje jesień, kiedy kolory zaczynają blaknąć.

Luvemba horoskop urodzeniowy oblicz: Po upadku Tukula docieramy do Luvemby. Luvemba reprezentuje starość, śmierć, zachodzące słońce na zachodzie i koniec cyklu życia. Jest koloru białego. Wodospad Luvemba: Z Luvemby przechodzimy przez Wodospad Luvemba, przedstawiciel zimy. Następnie docieramy do Musoni. Musoni: Musoni charakteryzuje południe, północ, przeciwieństwo żywej witalności w Tukula. Ma kolor żółty.

kosmogram - astrologia data urodzenia - astromagia horoskop urodzeniowy - birth chart plPowstanie Muson, znaki zodiaku w planetachi: Musoni jest ostatnim cyklem przed wejściem w Powstanie Musoni, reprezentującym wiosnę i początek nowego cyklu życia w kolejnym Kala. Duchowe znaczenia związane z Kosmogramem Kongo – jaki mam znak zodiaku? W swej istocie Kosmogram Kongo reprezentuje cykl życia ludzi i cykliczną naturę wszechświata. Przez tysiąclecia próbowaliśmy wyjaśnić nasze własne istnienie.

Skąd pochodzimy? Co więcej, dlaczego się rodzimy, dlaczego zmieniamy się i wzrastamy oraz co się dzieje, gdy nas nie ma? Kosmogram oferuje doskonale skomponowaną strukturę, która nadaje sens naszemu życiu.

kosmogram – dokładny znak zodiaku – jaki mam znak zodiaku?

Pochodzimy z Muson kalkulator ascendent, głęboko w świecie duchów. Wznosimy się do Kala, aby urodzić się jako niemowlęta kalkulator astrologiczny, wkraczając do Tukuli u szczytu sił. Następnie starzejemy się, wpadając w śmiertelne objęcia Luvemby i kierując się z powrotem do Musoni. W ten sposób jesteśmy nieskończeni, tak jak słońce. My też mamy cztery pozycje. Jeden z nich — śmierć — jest niewidzialny. Ale czyniąc z tego część cyklu, dajemy mu poczucie celu, które neguje i równoważy nasz strach i zamieszanie.

Wzajemne powiązanie bytu. Kosmogram Kongo jest przypomnieniem, że wszystko jest misternie połączone i że jedno nie może istnieć bez drugiego – kalkulator znaku zodiaku. Wszystko w świecie fizycznym jest połączone iw ten sam sposób świat fizyczny jest połączony ze światem duchowym, kalkulator zodiaku. Jesteśmy również ze sobą wyrównani, ponieważ wszyscy przechodzimy przez ten sam cykl. Rzeczywiście, cykl dla jednej osoby nie może się odbyć bez wkładu innych ludzi – tylko sprzężenie ludzkości może wytworzyć więcej ludzi.

Co więcej kosmogram kalkulator ludzkość jest połączona z ziemią i otaczającym nas wszechświatem. Wszyscy podążamy tą samą ścieżką w różnych skalach, obracając się w Dikenga przez całą wieczność. Cztery pory roku, cztery pozycje słońca, cztery kierunki i cztery etapy cyklu życiowego odbijają się w sobie nawzajem, silnie odbijając się echem w wyjaśnieniu kosmogramu natury naszej egzystencji.

kosmogram - dokładny znak zodiaku - jaki mam znak zodiaku?Równowaga między przeciwstawnymi biegunami. Kosmogram Kongo przedstawia polaryzacje na różnych etapach cyklu życia i sposób kosmogram oblicz, w jaki się równoważą. Tak jak jesteśmy najważniejsi na etapie Tukula naszego życia, tak po śmierci w Musoni jesteśmy najmniej żywotni. Jednak Musoni jest wtedy, gdy jesteśmy najbardziej życiowi duchowo – nie możemy zakończyć cyklu i ponownie wznieść się do Tukuli, nie istniejąc i nie odradzając się w sferze duchowej.

kosmogram – partnerski – znaki zodiaku w planetach

Kosmogram to dwuwymiarowy projekt matematyczny, który oznacza kosmologię lub zrozumienie wszechświata, kosmogram partnerski. Technika kosmografii ma głęboką i wszechobecną historię indywidualną, jako sposób rzeźbienia i zapisywania momentów poprzez ciągnięcie powiązań między ludźmi i lokalizacjami poprzez obszar i czas.

Kosmogramy mogą ustawiać ludzi w szerszym układzie punktów, oznaczonych serią zbieżności i wydarzeń między osobami, a także lokalizacjami.

Na przykład kosmogram pokazany poniżej jest w rzeczywistości artystycznym przedstawieniem, do którego zachęca technika afrykańskich rutynowych oznaczeń naziemnych – kosmogram urodzeniowy oblicz. Streams to publiczna instalacja artystyczna w Schomburg Centre for Investigation in African-American Culture, oblicz ascendent.

Metalowe ryciny w kosmogramie Rivers przecinają linie nośne, które łączą się w Harlemie. Podobnie wyryto w mosiądzu siedem postrzępionych wersetów pochodzących z rymowanki Langstona oblicz kosmogram. Ostatni werset jest właściwie personifikowany w ikonie ryby u zbiegu czterech dróg wodnych. Pod rybami z lastryko spoczywają prochy samego Langstona Hughesa – obliczanie znaku zodiaku. W rzeczywistości niezwykłe jest to, że kosmogram ma również działać jak parkiet taneczny, który ma własne ciśnienie dośrodkowe – znak zodiaku kalkulator.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here