kroniki akaszy – jak otworzyć – jak wejść – gabrielle orr – pdf

Rate this post

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o Kronikach Akaszy, natychmiast wzbudziły one moje zainteresowanie. Wzmianki o Kronikach Akaszy pochodzą już z XIX wieku, ale konkretne dostępne informacje na temat tekstu — podobno zawierające szczegóły dotyczące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości każdej osoby — są bardzo ograniczone.

Tak więc, będąc sceptykiem, którym jestem, szukałem więcej odpowiedzi: Czym tak naprawdę są Kroniki Akaszy? Czy są namacalnym zapisem, który mogę przeczytać? A jak uzyskać dostęp do Kronik Akaszy? Najpierw omówmy podstawy — czym dokładnie są Kroniki Akaszy? gabrielle orr kroniki akaszy pdf są [energetyczną] biblioteką informacji, która zawiera szczegóły twojej duszy i jej podróży.

kroniki akaszy – gabrielle orr – pdf

Obejmują one przeszłe życia, obecne wcielenia i przyszłe możliwości. Czym jest teoria Akaszy i jaki jest cel Kronik Akaszy i jak czytać swoje kroniki akaszy? Mówi się, że królestwo Akaszy jest królestwem o najwyższej energii. Zawiera każdą pojedynczą myśl, każde działanie, każde doświadczenie podczas całej podróży duszy. Kiedy uzyskuję dostęp do waszych Kronik Akaszy, rozmawiam bezpośrednio z waszym mistrzem, nauczycielami i bliskimi. Twoi mistrzowie są ciałem energii, które było z tobą od początku twojej duszy, więc masz dostęp do przeszłych wcieleń, teraźniejszości i przyszłych możliwości.

Jest wielozadaniowy i jak otworzyć kroniki akaszy. Może zapewnić zrozumienie lub wskazówki. co może być naprawdę uzdrawiające, ale ostatecznie podnosi wibracje [czyjejś] do punktu i miejsca, w którym może ponownie połączyć się z prawdą na poziomie duszy.

kroniki akaszy - gabrielle orr - pdfWow – oficjalnie jestem zaintrygowany. Jak więc uzyskać dostęp lub „odczytać” bibliotekę informacji w Kronikach Akaszy? A co ciekawsze, gdzie znajdują się Kroniki Akaszy? i jak wejść do kroniki akaszy? Recytuję bardzo konkretną i celową modlitwę, która tworzy energetyczną ścieżkę do Kronik Akaszy. Każda linijka modlitwy delikatnie podnosi energię wyżej, co otwiera kanał. Naprawdę możesz poczuć, jak to się dzieje. Niektórzy z moich bardziej wrażliwych klientów odczuwają to bardzo mocno, a ich energia zmienia się na moich oczach.

Kroniki Akaszy a chrzescijanstwo istnieją w różnych sferach energetycznych. To nie jest rzecz fizyczna – to coś, czego musisz doświadczyć. Czy Kroniki Akaszy są nieskończonym źródłem informacji? W [Księdze Akaszy] nie ma nic, czego by nie było. Wszystkie informacje są tam. Wspomniałeś o odmawianiu modlitwy audiobook — czy modlitwa dotyczy kogoś lub czegoś szczególnego, na przykład ducha lub przewodnika ochronnego?

kroniki akaszy – jak czytać swoje kroniki akaszy – jak otworzyć

Wzywa wiele energicznych istot. Przechodzą różne energie i mogę przywoływać różne energie w [czyimś] imieniu. Czasami energie przejdą kroniki akaszy chomikuj… Po prostu się pojawią. Innym razem muszę ich zaprosić — a konkretniej, zgłaszają się bliscy.

Jakie informacje można znaleźć w Kronikach Akaszy? Będąc w Kronikach, dostrzegam potencjał osoby, którą czytam kroniki akaszy ebook. Osoba czytana następnie rezonuje z tą wyższą częstotliwością i staje się świadoma swoich możliwości poprzez przyleganie do tego przyspieszonego poziomu wibracji – kroniki akaszy fragment.

Tak wielu z nas ma [odcienie kroniki akaszy ćwiczenia], które nie dają nam pełnej perspektywy naszych wyborów i zachowań. Te zaślepki mogły być przydatne w pewnym momencie naszego życia, aby prosperować lub przetrwać, ale tak bardzo, jak pomogły nam w pewnym momencie, mogą nam przeszkadzać teraz.

kroniki akaszy - jak czytać swoje kroniki akaszy - jak otworzyćCzytanie kroniki akaszy jesteś cudem pdf może delikatnie i z miłością usunąć te [cienie] i przypomnieć ci prawdę na poziomie duszy, kim naprawdę jesteś – a nie kim się stałeś z powodu presji rodzinnej i/lub społecznej. Czytanie kroniki akaszy jedyna prawdziwa miłość może delikatnie i z miłością usunąć te [cienie] i przypomnieć ci prawdę na poziomie duszy, kim naprawdę jesteś – a nie kim się stałeś z powodu presji rodzinnej i/lub społecznej. To połączenie i informacje, które przez nie przechodzą, mogą być niezwykle wnikliwe i wyzwalające.

To brzmi jak forma terapii, z której wszyscy moglibyśmy teraz skorzystać. Czy ktoś może otworzyć akta? Czy wymagane jest specjalne szkolenie? Przy odpowiednim przeszkoleniu tak [każdy może], chociaż nie mogę wyjaśnić ich zdolności do ich zrozumienia i interpretacji. Przeszłam intensywne szkolenie, aby uzyskać zaawansowany certyfikat. Ponadto uzyskałem certyfikaty w zakresie Uzdrawiania poprzez kroniki akaszy książka, Pracy na Ścieżce Duszy Akaszy i Pracy na Ścieżce Manifestacji Akaszy.

kroniki akaszy – a chrzescijanstwo – jak wejść do kroniki akaszy – ćwiczenia

Po odbyciu tego szkolenia rozszerzyłem swoją edukację na kilka różnych dziedzin uzdrawiania energią, w tym oddech kroniki akaszy kurs 2021, terapię uzdrawiania dźwiękiem i terapie olejkami eterycznymi. Czy można nauczyć się, jak uzyskać dostęp do własnych Kronik Akaszy?

Tak, możesz czytać własne Kroniki, ale często jest to o wiele trudniejsze do przeczytania dla siebie niż dla kogoś innego. Nawet kiedy mam problem lub z czymś się zmagam, mój najlepszy przyjaciel mówi mi: „Cóż, zapytaj w aktach”. Tak, mogę to zrobić, ale wszyscy żyjemy z klapkami na oczach — i tak, chociaż ja mieć ten dostęp, potrzebuję ludzi, którzy udzielą mi informacji i pomogą mi zobaczyć to, czego nie widzę – a może to [dla mnie] zbyt bolesne, aby zobaczyć, gdzie walczę. Tak samo jest, gdy ktoś otwiera własne rekordy.

Czy kroniki akaszy modlitwa niektórych osób są łatwiejsze do otwarcia niż inne? Są, podobnie jak rozmowa z niektórymi ludźmi jest łatwiejsza niż z innymi. Zwykle zależy to od tego, jak bardzo ktoś jest otwarty i zaznajomiony z własną energią. Kiedy zostaną odcięci od [Księg Akaszy], znalezienie i naprawienie tego połączenia może zająć mi więcej czasu.

kroniki akaszy - a chrzescijanstwo - jak wejść do kroniki akaszy - ćwiczenia

Czy Twoi klienci napotykają wspólne przeszkody, próbując uzyskać dostęp do Rejestrów?
Myślę, że jedną z najczęstszych [blokad – kroniki akaszy opinie] jest to, że ludzie są w swoich głowach, a nie w ciele. Problem polega na tym, że intelekt jest na zawsze przywiązany do ego – a zadaniem ego jest zapewnienie nam bezpieczeństwa za pomocą strachu.

Są też ludzie, którzy trzymają się traumy energetycznej, a to wpływa na ich myślenie i podejmowanie decyzji – kroniki akaszy pdf za darmo. To jak bycie w brudnej misce z rybami i patrzenie przez brudną soczewkę to wszystko, co widzą. Wiele osób również nie może przetwarzać energii, więc trzymają całą energię w sobie. Jest stłumiony, a to powoduje niepokój, fobie i fizyczny ból, a nawet choroby.

Jak przygotować się do czytania Kronik Akaszy i pokazać się tak otwartym, jak to tylko możliwe? Zrozumienie tego, czego masz nadzieję dowiedzieć się [z Kronik], jest zawsze pomocne. Przyjdź z pytaniami, które chcesz zadać Kronikom Akaszy, ale także bądź gotów przejechać się tym, czym kroniki akaszy youtube chciałyby się z tobą podzielić. Pomaga przebywanie w spokojnej i cichej przestrzeni, w której można naprawdę się skupić.

kroniki akaszy – ebook – audiobook – fragment

Jakie są najlepsze rodzaje pytań do zapisów Akaszy? [Ludzie pytają o] wszystkie aspekty życia — od biznesu, kariery, zdrowia, rodziny i rodzicielstwa po rozmowy z bliskimi, którzy przeszli na drugą stronę. To naprawdę zależy od tego, gdzie klient jest w swoim życiu i jakiej jasności szuka. Nigdy nie zdarzyło mi się, żebym o coś zapytał i nie otrzymał głębokiej, znaczącej (a czasem zaskakującej) odpowiedzi.

W jaki sposób modlitwa otwierającą kroniki akaszy mogą pomóc w leczeniu traumy fizycznej lub emocjonalnej? To świetne pytanie i duża część mojej praktyki. Wcześnie zobaczyłem, jak w czytaniu kroniki Akaszy byliśmy w stanie wydobyć na światło dzienne, na poziomie intelektualnym, głębokie rany, które trzeba było uznać, aby zostały uzdrowione. Ale to nie dotyczyło energetycznego magazynu urazów w naszym ciele.kroniki akaszy - ebook - audiobook - fragment

Trauma energetyczna zmagazynowana w naszych ciałach nie reaguje na myśl, ponieważ nie możemy jej zapomnieć. Reaguje na oddech, dotyk i zabawę. Oddech może aktywować naturalny proces uzdrawiania wewnątrz, a ja zostałem poproszony o połączenie oddechu z Kronikami Akaszy [w mojej pracy]. Jest tak wiele wspaniałych i skutecznych form leczenia urazów energetycznych. Radzę wszystkim zbadać i znaleźć te, które są dla nich odpowiednie. Każdy zasługuje na szczęście i całość.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here