orby – ezoteryka – tajemnicze kule na zdjęciach – czym są – czy są groźne – kolory

Rate this post

Co to są orby i czy orby są groźne? Jeśli drobinki kurzu unoszą się w powietrzu podczas robienia zdjęcia, mogą zostać oświetlone światłem lampy błyskowej i czasami pojawiają się na zdjęciu jako białe, okrągłe plamki, zwane również „kulami”,więc czym są orby. Ten objaw zwykle występuje w warunkach słabego oświetlenia podczas korzystania z kompaktowego aparatu cyfrowego ze względu na bliskość lampy błyskowej do zespołu obiektywu. To nie jest usterka – orby – tajemnicze kule na zdjęciach.

orby – co to są – czy są groźne

Jak zapobiegać pojawianiu się odblasków na zdjęciach. Aby uniknąć tego zjawiska, zalecamy wyłączenie lampy błyskowej – orby anioły. Gdy lampa błyskowa jest wyłączona, może być konieczne zwiększenie czułości ISO (jeśli aparat ma to ustawienie) lub użycie statywu, aby uniknąć drgań aparatu. W przypadku korzystania z zewnętrznej lampy błyskowej, odbijanie lampy błyskowej w kierunku sufitu lub używanie lampy błyskowej poza aparatem również może pomóc w zapobieganiu temu efektowi.

orby - co to są - czy są groźneTak wielu czytelników pytało o kule i wysyłało mi zdjęcia i filmy z prośbą o obejrzenie ich. Czy kiedykolwiek zrobiłeś zdjęcie, a kiedy wracasz, aby na nie spojrzeć, widzisz kulę światła lub niewyraźny obraz osoby? Światło mogło mieć kształt kuli lub inny kształt, a nawet inny kolor. Co to jest kula? Dlaczego te kule energii są na moich zdjęciach orby duchy? Tyle pytań i gdzie się zwrócić? Mam nadzieję, że to rzuci trochę światła na ten temat (gra słów nie jest zamierzona).

Kula orby ezoteryka to przezroczysta orby kolory energii świetlnej, która jest połączona z duchami. Kule można dostrzec na zdjęciach, a nawet filmach. Ludzie pisali do mnie, że ich kamery bezpieczeństwa wychwytują te kule światła. To intrygujące, że wiele osób chciałoby wyjaśnienia i potwierdzenia, że to coś. Niektórzy nawet pytają, czy mają się czego obawiać.

Wiele razy, kiedy wygłaszam czytanie, ukochana osoba mówi w duchu: „Powiedz im, żeby uważnie przyjrzeli się zdjęciu ślubnemu. Zobaczą kulę światła – to ja”. Twoi bliscy wciąż uczestniczą w ceremoniach, które tak wiele dla ciebie znaczą.

W tych trudnych czasach, które mamy na całym świecie, świat duchów jest tak aktywny, ponieważ naprawdę chce, abyś wiedział, że twoi bliscy w niebie są blisko, oferując ochronę i miłość w tych trudnych czasach – orby lol. To tak, jakby pojawiali się na wielką skalę, aby zapewnić swoje wsparcie.

orby – tajemnicze kule na zdjęciach

Chociaż dusza nie może być tutaj w fizycznej formie orby na filmach, wciąż jest bardzo blisko ciebie i twoich bliskich. Ludzie chcą potwierdzenia, że to ich ukochana osoba pojawia się na zdjęciu. Często mówię ludziom, aby spojrzeli na zdjęcie, zamknęli oczy i spróbowali samodzielnie nawiązać połączenie. Jeśli masz wrażenie lub wyczuwasz obecność swojego ojca, na przykład patrząc na zdjęcie, lub słyszysz jego głos w swojej głowie, musisz po prostu zaufać własnemu instynktowi.

orby - tajemnicze kule na zdjęciachNiektóre media orby na filmie mogą zajrzeć do środka kuli lub opisać, kto jest wokół ciebie w tych kulach energii światła. Kiedy zacząłem otrzymywać tak wiele próśb, powiedziałem głośno światu duchów: „O co chodzi z tymi wszystkimi pytaniami o orby na zdjęciach?” Zupełnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, dwie kule wyłoniły się ze szczytu mojego sufitu i zaczęły schodzić w dół do mnie, a kiedy to zrobiły, otworzyły się jedna po drugiej. Na jednym była twarz mojej matki, a na drugim twarz mojego ojca. Mogłem powiedzieć, że próbowali mi powiedzieć, że nie można zaprzeczyć tym kulom światła.

Wyglądali na takich szczęśliwych! Wiem, że nadal uczyli mnie z drugiej strony, tak jak wtedy, gdy byli tutaj. Mimo że jestem medium, to i tak było wspaniale widzieć. Ofiarowałem podziękowania mamie i tacie – orby paranormalne.

Więc widzicie, mogę powiedzieć z całą pewnością, że wszyscy jesteśmy energią, a energii nigdy nie można odebrać; tylko przekracza orby phasmophobia. Te kule światła mogą mieć różne kształty i kolory, a być może dzieje się tak dlatego, że wszyscy nie jesteśmy podobni tutaj również w fizyce z orby poe.

Jeśli masz zdjęcie lub film z błyskami lub orby rodzaje – kulami światła i czujesz, że potrzebujesz profesjonalnej opinii, umów się na spotkanie z medium. Tak jak czasami potrzebujemy lekarza lub dentysty, medium jest również zawodem i dostrojenie się do świata duchów i uzyskanie odpowiedzi, których szukasz, może zająć trochę czasu.

Co to jest? Przy słabym oświetleniu kamera może rejestrować przypominające duchy „kule” podczas nagrywania. Nie martw się – nie dzieje się nic nadprzyrodzonego. Te kule nazywane są rozproszeniem wstecznym lub odbiciem w pobliżu kamery. Rozpraszanie wsteczne ma miejsce, gdy na soczewce lub bardzo blisko niej znajduje się kurz, krople wody lub inne cząsteczki, powodując odbijanie światła przez nieostre obrazy.

orby – kolory – anioły – duchy – ezoteryka

Ponadto kamera skierowana w stronę okna, korzystająca z noktowizora lub stale świecąca kontrolka stanu może ogólnie obniżyć jakość obrazu.

Jeśli „kule” wydają się poruszać, prawdopodobnie cząsteczki kurzu w powietrzu unoszą się blisko obiektywu aparatu – orby w domu. Jest to całkowicie normalne zjawisko i nie ma sposobu, aby całkowicie go wyeliminować. Możesz jednak pozbyć się nieruchomych lub uporczywych cząstek, ostrożnie czyszcząc soczewkę.

orby - kolory - anioły - duchy - ezoterykaProblemy z lokalizacją, orby wikipedia. Innym razem zakłócenia te mogą wynikać z problemów z lokalizacją kamery. Jeśli kamera znajduje się w pobliżu lub jest skierowana w stronę jasnego światła, takiego jak latarnia uliczna lub reflektor, może to również powodować występowanie rozproszenia wstecznego w nagraniu lub strumieniu. W takim przypadku możesz przesunąć lub dostosować położenie kamery z dala od jasnych świateł, aby poprawić jej widoczność i zmniejszyć zakłócenia a orby zdjęcia.

orby – paranormalne – na filmach – na zdjęciach

Jeśli problem będzie się powtarzał, spróbuj zamienić aparat na inny w innym miejscu, jeśli masz więcej niż jeden pająk złotej orby. W przeciwnym razie skontaktuj się z pomocą techniczną, a my chętnie pomożemy z path of exile orby!

Rozproszenie wsteczne dzwonka do drzwi. Jeśli kurz lub inne cząsteczki w powietrzu często uruchamiają dzwonek do drzwi, możesz dostosować jego czułość ruchu. Ma jednak wbudowane tryby dzienne i nocne oparte na poziomie światła na zewnątrz, które ustawiają czułość ruchu na niższe ustawienie, gdy jest słabe oświetlenie świetlne orby (a tym samym większa możliwość wykrycia tych nieznośnych cząstek unoszących się w powietrzu gdy myślisz widze orby).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here