Czy warto zrobić sobie rzęsy 3D?

Rate this post

Przedłużanie rzęs to niewątpliwie taki zabieg, który z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością – kobiety go po prostu uwielbiają. Trudno im się zresztą dziwić – dzięki niemu uzyskują piękny wachlarz rzęs i mogą w końcu wygrać z kompleksami, które mogły mieć w tym zakresie.

Niestety faktycznie wiele pań ma cienkie i słabe rzęsy, gdzie nawet henna i gruba warstwa tuszu do rzęs okazują się niewystarczające – przedłużanie rzęs może pomóc nam wygrać z kompleksami i znacznie podwyższyć swoją samoocenę. Dodatkowo stosowanie odżywek do rzęs może w tym pomóc. Sprawdź na wspolniedlazdrowia.com jakie korzyści możesz mieć z używania odżywek do rzęs, a tym czasem poznaj popularną metodę przedłużania rzęs 3D.

Czym są rzęsy 3D?

Mamy do wyboru rzęsy 1:1, rzęsy 2D, rzęsy 3D. Opcji jest mnóstwo i to jest w tym tak naprawdę najpiękniejsze – każda z pań jest w stanie znaleźć coś, co jej się spodoba. Oczywiste jest to, że mamy inne oczekiwania. Niektóre kobiety chcą tylko delikatnie pogrubić swoje rzęsy – ale jednocześnie zachowując przy tym ich naturalny i ładny wygląd. Inne panie nie mają nic przeciwko temu, aby każdy widział, że ich rzęsy są przedłużane – wychodzą one z założenia, że im więcej, tym lepiej. Każde podejście jest tutaj dobre – tak długo, jak długo dana kobieta jest zadowolona z tego, co widzi w lustrze.

Warto też pamiętać o tym, że nawet jeżeli od razu zdecydujemy się na rzęsy 3D – dalej możemy po ich ściągnięciu, wybierać sobie już inne opcje. Do tego warto zainwestować w regenerum do rzęs, które je wzmocni – zobacz tutaj, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Pamiętaj także, że nic nie robimy tutaj trwale, bo przedłużanie rzęs tak nie działa – nie ma więc mowy o pomyłkach i nieodwracalnych błędach. Testujmy różne rozwiązania tak długo, jak tylko chcemy – a w końcu dowiemy się, co dokładnie nam odpowiada i z jakimi rzęsami czujemy się najlepiej. A na dobre samopoczucie i wysoką samoocenę zasługuje absolutnie każda z nas.

Czym są rzęsy 3D?Dzisiaj więcej porozmawiamy sobie o tym, jak prezentują się rzęsy 3D i które z pań powinny zdecydować się na ich wykonanie. A dlaczego akurat rzęsy 3D? Ponieważ metoda 3D na rzęsy wzbudza tak naprawdę najwięcej wątpliwości. Kobiety zdają sobie sprawę z tego, że tutaj ostateczny efekt będzie bardzo dobrze widoczny – a nie każda pani po prostu jest gotowa w taki sposób przyciągać na siebie uwagę. To nic dziwnego – do wszystkiego się przyzwyczajamy.

W naszym kraju też często kobiety słyszą, że mają być skromne i nie wyróżniać się z tłumu – dlatego rzęsy 3D czasami wydają nam się przesadą.

Nie dajmy sobie jednak wmówić czegoś, co po prostu nie jest prawdą – możemy wyglądać tak, jak chcemy i wykonywać takie zabiegi, jakie mamy ochotę wykonywać. Ktokolwiek twierdzi, że jest inaczej – nie zasługuje na naszą uwagę. Dowiedz się więcej na temat tego, jak rzęsy 3D prezentują się przed i po – a potem zdecyduj, czy takie rozwiązanie Cię interesuje.

Na czym polega przedłużanie 3D?

Przez długi czas głównie korzystano z metody 1:1 – tutaj przedłużanie rzęs polegało tylko na tym, że do jednej naturalnej rzęsy była doczepiana jedna sztuczna. Możemy więc wyobrazić sobie, że taki efekt była bardzo “bezpieczny” i po prostu naturalny. Jeżeli procedura została przeprowadzona dobrze to najpewniej nikt nie powiedziałby nawet, że dana kobieta ma przedłużane rzęsy – stwierdzono by tylko, że ma bardzo ładne rzęsy i pewnie są takie od zawsze. Ta metoda przypadła do gustu wielu paniom i przez długi czas korzystano tylko z niej.

Z upływem czasu jednak stało się jasne, że niektóre kobiety chcą więcej – ten naturalny efekt nie jest dla nich wystarczający. Połowa z nich potrzebuje mieć gęstsze rzęsy na specjalną okazję – wesele, przyjęcie, galę – a druga połowa po prostu lubi na co dzień wyglądać spektakularnie. Te kobiety nie boją się przyciągać spojrzeń i chcą, aby ludzie widzieli ich piękne rzęsy od razu wtedy, gdy tylko je widzą. Dlatego właśnie zaczęto wykonywać rzęsy 3D.

Jaki efekt przed i po dają rzęsy 3D? To bardzo proste – rzęsy metoda 3D to po prostu doklejanie trzech sztucznych rzęs do jednej naszej. Bardzo łatwo można sobie wyobrazić, jak duża będzie to zmiana – w szczególności dla tych pań, które mają naturalnie cienkie i słabo widoczne rzęsy. Ich spojrzenie w przeciągu kilkudziesięciu minut staje się o wiele bardziej wyraziste – a ich pewność siebie niewątpliwie wzrasta. To właśnie dlatego rzęsy metoda 3D są bardzo popularne i najpewniej popularność ta nie prędko zacznie spadać.

Odżywka do rzęs a metoda 3D – opinie

Rzęsy 3D otrzymują różne opinie – nic w tym dziwnego. Jeżeli jakaś kobieta nie lubi mieć mocno podkreślonych rzęs to rzęsy metoda 3D raczej wywołają u niech dyskomfort. Nie ma tutaj jednak w tym nic złego – wtedy po prostu uczymy się na swoich błędach i następnym razem korzystamy z metody 1:1. Na tym to właśnie polega – szukamy w świecie urody tego, co jest dla nas przydatne i potem wykorzystujemy to po to, aby lepiej się ze sobą czuć. A jeżeli rzęsy 3D przed i po to dla nas za dużo – nigdy więcej nie zapisujemy się na taki zabieg. To proste i logiczne. Tak samo jak stosowanie serum – odżywka do rzęs po zabiegach przedłużania rzęs.

Rzęsy 3D mogą też otrzymać różne opinie dlatego, że są dosyć drogie. Cena za rzęsy 3D będzie wyższa niż w przypadku innych rodzajów przedłużania rzęs – ale to także jest przecież zrozumiałe. Cena za rzęsy 3D musi być wyższa, bo wykonanie ich zajmuje więcej czasu i specjalistka musi wykazać się większą dokładnością.

Jeżeli nie odpowiada Ci cena za rzęsy 3D to po prostu decydujesz się na inny zabieg lub rzęsy 3D po prostu robić sobie tylko na wyjątkowe okazje. Negatywne opinie są niepotrzebne, bo rzęsy 3D po prostu muszą być droższe – nie możemy tak naprawdę na to narzekać, bo takie są koszty i nie da się tego zmienić.

Jakie opinie otrzymuje metoda 3D?

Pomimo tego, rzęsy 3D opinie otrzymują głównie bardzo pozytywne. Nawet od osób, dla których odżywka do rzęs to główny produkt w pielęgnacji rzęs. Rzęsy metoda 3D w szczególności przypadają do gustu młodym kobietom, które potem chętnie zapisują się na kolejny taki zabieg. W ich opinii rzęsy 3D przed i po faktycznie ogromnie się od siebie różnią – a efekt końcowy jest fantastyczny.

Zrób sobie rzęsy 3D i wystaw opinie – wtedy Ty pomożesz też innym osobom zdecydować, czy rzęsy 3D przed i po warto sobie w ogóle testować. Sprawdź, jaka jest cena za rzęsy 3D i zapisz się do dobrej specjalistki. Pamiętaj, że cena za rzęsy 3D na pewno będzie wyższa w dużym mieście – tak to po prostu działa. Rzęsy 3D otrzymują dobre opinie i naszym zdaniem Tobie też przypadną one do gustu. Tak samo sytuacja wygląda z odżywką do rzęs. Odżywka do rzęs to produkt wspomniany już powyżej, który wspomaga nasze rzęsy w odbudowie. Warto zainwestować w takie serum, aby zadbać o swoje rzęsy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here